Poszukujemy pracownika na stanowisko Konstruktor - elektronik.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe elektroniczne,  informatyczne lub pokrewne
- znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
- dobra umiejętność programowania w języku C
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
- umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

- znajomość oprogramowania do projektowania obwodów elektronicznych PCB: Altium Designer
- znajomość mikrokontrolerów z rodzin: NXP, Microchip, Rohm
- znajomość układów radiowych na pasmo ISM z rodzin: TI, Semtech

ZADANIA:

- projektowanie nowych rozwiązań oraz modyfikowanie już istniejących
- rozwój oprogramowania embedded
- rozwój i opracowywanie nowych narzędzi testujących
- przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub przesłanie CV pod adres