Poszukujemy pracownika na stanowisko  Tester Wdrożeniowec / Tester oprogramowania

ZADANIA:

- Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój systemów

- Rozwiązywanie incydentów dotyczących aplikacji

- Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego i użytkowego

- Zamawianie, instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania

- Dokumentowanie wykonanych modyfikacji w systemach

- Kontrolę jakości oprogramowania

- Weryfikację poprawności dostarczanego kodu

- Usprawnianie procesu testowania

- Tworzenie pytań do baz danych

- Ścisłą współpraca z zespołem programistów

WYMAGANIA:

 - Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, Elektroniki lub pokrewnych

- Ogólna wiedza z zakresu technologii IT

 - Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

 - Komunikatywność

 - Umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY:

 - Umowa o pracę, pełen etat

 - Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

 - Możliwość rozwoju w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub przesłanie CV pod adres